Współpracujemy z  zakładami produkcyjnymi oraz przedsiębiorstwami w zakresie codziennego żywienia zarówno w naszej lokalizacji, jak również w postaci codziennych dostaw cateringowych, nawet dla 1000 osób dziennie.

Proponujemy 3 możliwości współpracy:

  • Kompleksowe prowadzenie stołówki w Państwa zakładzie z pełnym wyposażeniem na miejscu
  • Dostawa półfabrykatów do zakładu
  • Dostawa gotowych ciepłych dań lunchowych

Zapraszamy do kontaktu: foodie@e-foodie.pl

Opracowaliśmy specjalną ofertę dla przedsiębiorców, a mianowicie świetnie zaopatrzone stołówki pracownicze. Mianowicie, nasi wysoko wykwalifikowani kucharze mogą codziennie przygotowywać dla Państwa kadry świeże i smaczne jedzenie na wagę. Poznań i okolice to główny obszar działania naszej firmy, gdzie bez trudu dojedziemy i przyrządzimy pełnowartościowe posiłki, które dodadzą personelowi więcej sił do dalszej pracy.

Jedzenie na wagę

Zawsze dbamy o każdy szczegół, więc zaopatrujemy się wyłącznie u zaufanych, sprawdzonych dostawców. Dzięki temu, serwowane przez nas dania zrywają ze stereotypem niskiej jakości jedzenia na wagę. Czerpiemy inspiracje nie tylko z polskiej, ale również np. włoskiej i ukraińskiej kuchni, urozmaicając znacząco nasze menu. Zachowujemy przy tym niskie ceny, aby także mniejsze firmy mogły podjąć z nami współpracę. Jeśli chcą Państwo zapewnić swojej kadrze jak najlepszą stołówkę pracowniczą w Poznaniu lub jego pobliżu, zapraszamy do kontaktu!