Witamy na stronie Foodie!

Tanie jedzenie w samym centrum Poznania? Tak, to możliwe! Wystarczy, że odwiedzisz CH Kupiec Poznański i udasz się na jego drugie piętro. Zapewniamy nie tylko pyszny smak potraw, lecz także niskie ceny, częste promocje i piękny widok na ulicę Wrocławską. U nas klient płaci dokładnie za taką ilość żywności, jaką zamierza zjeść, a koszt odpowiada wadze tego, co posiada na talerzu. Gwarantujemy tanie posiłki w Poznaniu w zupełnie nowej jakości – wszystko jest przygotowywane na świeżo i smakuje wyśmienicie!

Oferowane przez nas wyśmienite obiady dla firm to idealny sposób na udany lunch dla Państwa personelu. W Poznaniu i jego pobliżu współpracuje z nami już wiele przedsiębiorstw, którym w każdy dzień roboczy przywozimy ciepłe dania. Dodaje on kadrze sił i podnosi motywację do dalszej pracy, dzięki czemu wykonują oni swoje obowiązki wydajniej. Nasze menu obiadów dla firm nie jest monotonne, lecz nieustannie się zmienia, ponieważ lubimy pozytywnie zaskakiwać naszych klientów i kreować nowe, niepowtarzalne lunche.

Organizujemy stołówki pracownicze, w których Państwa kadra może codziennie spożywać przygotowywane przez nas na bieżąco jedzenie na wagę. Nasze gorące posiłki serwujemy na terenie Poznania i pobliskich miejscowości, zapewniając nieustanne nowości w menu, aby nikt nie narzekał na rutynę. Włączamy do niego tradycyjne polskie dania, takie jak żurek z jajkiem czy kluski śląskie, a także sięgamy do kuchni europejskiej, przygotowując na przykład wyborne spaghetti po bolońsku bądź z sosem carbonara. Zapewniamy stołówkę pracowniczą na medal!

Restauracja Foodie ma swoje oddziały w dwóch dzielnicach Poznania, a mianowicie na Winogradach i w centrum. W każdej z nich po 19:00 można liczyć na pyszne potrawy za pół ceny – wyprzedajemy wszystkie dania, ponieważ następnego dnia przygotowujemy je od nowa. Niezwykle ważne jest dla nas, abyś zawsze otrzymał u nas świeży lunch, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Ponadto, dzięki temu, że oferujemy jedzenie na wagę, każdy klient płaci za dokładnie taką porcję, jaką chce w danej chwili zjeść.